Tired woman sleeping on a desk

Czasami plany biorą w…

Mimo ambitnych planów, a co najważniejsze, chęci – nic się nie udało. Zupełnie, absolutnie nic. Czemu? Prozaicznie prosty powód, który może w mgnieniu oka wszystko zmienić, rozłożyć na łopatki, dać popalić.

Tired woman sleeping on a desk
https://www.freepik.com/free-photos-vectors/background

Całą rodzinę dopadły choroby jakich nie było kilka lat. Oczywiście nie mówię o dzieciach, bo one regularnie chorują. Tym razem umiliłam sobie czas w szpitalu z jednym z nich. My za to kompletnie bezsilni w końcu ulegliśmy. Czas wymazany. Kompletnie. No dobrze, w takim wypadku adaptacja planów do stanu faktycznego pomoże nie popadać w czarną rozpacz!

Adaptacja planów…

Nie ma jednak co rozpaczać nad rozlanym mlekiem. W związku z wydarzeniem, który opiszę niedługo (a przynajmniej chciałabym) ponownie oceniam swoje plany.

Od wakacji planuję aktywnie rozpocząć szukanie pracy. Mimo, że wydaje się to za całkiem spory kawałek czasu to ja tak nie uważam. Zmieniam więc kolejność. Sporo rzeczy zostało do nauki, do przypomnienia i do zaplanowania. Jeszcze w poprzednim roku nie sądziłam, że podejmę ten krok. A jednak. Myślę, że nie będzie łatwo bo obarczony wstępnymi warunkami (na niepełny wymiar pracy) stanowi dodatkowe wyzwanie.

  • Targi pracy
  • Teoria testowania ISTQB
  • SQL
  • Cybersecurity – w ciągu dalszym aktualne

Działamy!

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *