Wyzwanie JavaScript 02/25

Od razu można zauważyć fakt, że wpis nie został dokonany dzień po Wyzwanie JavaScript 01/25. Najpierw nas dopadło choróbsko (ponownie, i trzyma dalej dzieci i mnie), w między czasie weekend na uczelni więc intensywnie dla mnie. Chyba głównie przez bakcyle.

Wczoraj próbowałam dokończyć nagranie, które ma ponad 30 minut, ale niestety… jedno i drugie nie ułatwiało, a o 22;30 jak córka wciąż nie spała i z gorączką kasłała koło mnie w łóżku i ta się poddałam. Jednak wykorzystując dzisiejszą chwilę dokończyłam dzień 2, który można oglądać na youtubie.

Trochę chaotycznie i długo, jednak Samuraj bardzo symaptycznie wszystko tłumaczy. W tym odcinku typ string, instrukcje, obiekty window i console i wiele innych wtrąceń. Mam nadzieję, że z kolejnymi odcinkami i czasem pouklada mi się to w sensowną całość. Nie są to dla mnie rzeczy nowe – w każdym języky programowania, który do tej pory podglądałam, spotkałam się z tymi określeniami. To właśnie pewien plus – niby są różne, a jednak podobne.

Zachęcam do filmu Samuraja.

Ten wpis został opublikowany w kategorii front-end, programowanie i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *